my nuff

Lambaian Kaabah

Pagi sahur ni tengok romantika. Tapi kali ni special punya. Ellyana dan suaminya pergi umrah. Ya Allah. Bilalah kaki ni dapat jejak ke sana. Dari dulu memang teringin nak pergi sana, tapi lately, rasa nak pergi ke tanah suci tu makin membuak2. Rasa sebak sangat bila tengok kaabah di kaca tv. Tertanya2 adakah diri ini berkemampuan ke sana. Adakah diri ini layak untuk menjejakan kaki ke rumah Allah SWT tu. Ya Allah.....

posted from Bloggeroid

1 comment:

Ratu Hatiku said...

Semoga impian utk jejakkan kaki ke tanah suci tu termakbul..Amin
Selamat hari raya.. :)

BEN ASHAARI

Yang Popular

Google+ Followers

Terima Kasih Sahabat

my nuff